Židinių klasifikavimas pagal stilių

Vis dažniau šiuolaikinėse namuose židiniai statomi ne tam, kad šildyti patalpas, o tam, kad maloniai praleisti vakarą, atgauti jėgas ir ramybę po sunkios darbo dienos. Kiekvienas iš židinių stilių turi savo privalumus ir trūkumus.

Metaliniai židiniai – šiuolaikiškų medžiagų , formų, spalvų derinys. Tokie židiniai ne tik puošia namus, bet ir šildo patalpas.

Avangardinio stiliaus židiniai neįprasti visais aspektais – apdaila, pakura, medžiagomis, formomis. Jeigu jūs nebijote eksperimentuoti, išsiskirti iš kitų originalumu – toks židinys tiks idealiai. Paprastai tokie židiniai gaminami pagal individualius užsakymus, todėl kito tokio židinio niekur nerasite.

Kaimiško (cantri) stiliaus židiniai padeda sukurti jaukų ir paprastą interjerą. Šiais laikais tai populiarus užmiesčio namų židinių stilius. Dažnai gali pasirodyti, kad jie yra grubūs ir labai paprasti, bet labai dera prie kaimiškos trobos.

Šiuolaikinio stiliaus židiniai  kompaktiški ir labai efektyvūs. Naudojamos šiuolaikiškos ir patvarios medžiagos. Pakuros stiklas apsaugo nuo liepsnos, dūmtraukis pagamintas iš patvariausių lidinių. Tai ilgaamžiai židiniai, dažniausiai naudojami patalpų šildymui, užima nedaug vietos ir turi aukštą naudingumo koeficientą.

Klasikinio stiliaus židiniai visais laikais bus madingi. Tokio stiliaus židiniai dažni europiečių namuose. Tai labai gražių formų, dažnai papuošti įvairiomis statulėlėmis, žvakidėmis ir kitais puošybos elementais.

Svetainės kūrimas