Kaip išsirinkti tinkamą židinį?

kaip-issirinkti-tinkama-zidini
    Židinio išsirinkimas - tikras galvos skausmas naujakuriams, norintiems sukurti jaukią ir malonią namų atmosferą. Židinių kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų, todėl jūsų užduotis - rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Norėdami sukonkretinti jūsų paieškas, užduodame jums šiuos klausimus, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš išsirinkdami židinį savo namams:

Kur stovės jūsų židinys?

Jeigu jūs ieškote dekoratyvinio židinio, šis klausimas jums neturėtų kelti per daug problemų, nes paprasčiausiai jam nereikia ventiliacijos. Bet sparčiai tobulėjant židinių įrengimo technologijoms ir tai tampa nebe problema, todėl svajonių židinį galima įrengti beveik visur!

Kiek norėtumėte išleisti?

Elektriniai ar dekoratyviniai židiniai gali kainuoti iki 1000lt. Žinoma, kaina atitinkamai didėja, jeigu norite įprasto židinio su ventiliacija. Bet ir pastarasis židinys neturėti kainuoti daugiau negu 10000lt.

Norite, kad jūsų židinys atrodytų įspūdingai ar šildytų namus? O gal abu?

Dabartiniai dujiniai bei elektriniai židiniai sukuria itin realistiškos liepsnos įvaizdį. Jeigu jums to užtenka, galite sustoti skaityti čia, bet jeigu jūs norite ne tik grožio, bet ir praktiškumo apsvarstykite židinius, kurie naudoja gamtines dujas, propaną ar medienos granules. Turėti alternatyvų šilumos šaltinį namuose - gudrus sprendimas, norint pažaboti didelės sąskaitas už centrinį šildymą.

Ar židinio teikiama šiluma atstos centrinį šildymą?

Naudojant židinį, kaip papildomą šilumos šaltinį, sąskaitos už šildymą gali žymiai sumažėti. Bet vis dėlto, reiktų paminėti, kad mintis ,atsisakyti centrinio šildymo ir pasikliauti tik židiniu, gali būti šiek tiek rizikinga.

Kiek planuojate išleisti kurui?

Prieš perkant židinį, turėtumėte atsižvelgti į papildomas išlaidas, jau po židinio įrengimo. Viena didžiausių - mokestis už kurą. Todėl židinys, kurį pasirinkote, turėtų naudoti tokį kurą, kuris yra populiarus bei pigus jūsų rajone, mieste.

Ar židinio išvaizda derinsis prie esamo namų interjero?

Jeigu norite dar labiau susiaurinti židinio paieškas, įsivaizduokite, kaip jis atrodys jūsų namuose. Nevaržykite savo fantazijos! Šiuolaikinėse parduotuvėse galima rasti įvairiausių stilių židinius, todėl galite būti tikri, kad rasite bent vieną, tinkantį prie jūsų interjero. Kraštutiniu atveju, galite nusipirkti židinį pagal specialų užsakymą.

http://www.baltijosbrasta.lt/lt/duso_kabinos/