Židinių gamintojai

    Pasirinkti gerą židinį savo namuose yra labai sudėtinga. Juk visuomet norime aukštos kokybės gaminio už nedidelę kainą. Visgi natūralu, kad tokį dalyką šiandien rasti yra gana sunku, apskritai bet kokioje srityje. Taigi, židinių rinkoje vienas iš geriausių produkto kokybės teisėjų taip pat yra kaina. Dėl šios priežasties, ieškodami židinio savo namams, ieškokite gaminio, kuris geriausiai atitinka Jūsų interjerą ir tuo pačiu nesmaugia Jūsų piniginės.

Lietuvoje dominuoja ~10 židinių gamintojų produkcija. Neretai linksniuojamos lenkų įmonės, kurios pasižymi gana prieinama kaina ir puikia kokybe. Likę Lietuvoje prieinami židinių gamintojai taip pat dažniausiai bazuojasi Europos teritorijoje. Vienas iš dalykų, galinčių palengvinti židinio gamintojo pasirinkimą yra tas, kad daugelis „kūrėjų“ pasižymi tam tikra, unikalia savybe - pavyzdžiui, „Tarnavva“ gaminama produkcija pasižymi neįtikėtinu ilgaamžiškumu. Pats gamintojas gana neseniai atliko visai paprastą bandymą, ir visus metus židinį kūreno neužgesindamas. Vėliau, atlikus gana išsamų tyrimą, tame židinyje nebuvo rasta jokių defektų.

„Arysto“ produkcija yra gana įvairiapusiška, o vidiniai židinių komponentai technologiškai yra ypatingai pažangūs. Taip yra todėl, kad gamintojas šiai sričiai skiria gana daug dėmesio. Viena iš to pasekmių – židiniai su vandens kontūru, kurie leidžia židinį naudoti ir vandens šildymui.

Dar vienas gana dažnai sutinkamas židinių gamintojas Lietuvoje – tai „Kratki“. Šio lenkų gamintojo produkcija pasižymi ilgaamžiškumu ir galimybe židinį kūrenti visą dieną.

Kaip jau minėjome, rinkoje egzistuoja maždaug 10 židinių gamintojų, tačiau visų jų produkcija yra gana panaši, esminis skirtumas – tai kaina, kokybė ir išvaizda. Be abejo, kai kurie gamintojai užsiima tik vieno konkretaus tipo židinių gaminimu, o dar kai kurie orientuojasi į tam tikrus konkrečius pirkėjus. Būtent todėl geriausia yra rinktis ne tokį židinį, kurio gamintojas Jums labiausiai patinka, o tokį, kuris pasižymėtų visomis Jums reikalingomis funkcijomis, namuose būtų išnaudojamas kuo efektyviau, gražiai derintųsi prie interjero ir tilptų į Jūsų nustatytus kainos rėmus.